Świetlica

UWAGA  RODZICE!
Od 6 maja do 14 czerwca 2019 r. trwają zapisy  uczniów do świetlicy szkolnej na kolejny rok szkolny. Karty zapisu ucznia do świetlicy należy składać corocznie, niezależnie od faktu uczęszczania dziecka do świetlicy w bieżącym roku szkolnym. Do świetlicy mogą uczęszczać uczniowie z klas I, II, III, których rodzice pracują oraz uczniowie dojeżdżający. Zgłoszenie dziecka do świetlicy odbywa się poprzez złożenie w świetlicy wypełnionej przez rodzica lub prawnego opiekuna karty zapisu ucznia do świetlicy. Karty zgłoszeń można otrzymać w  świetlicy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 6.45  – 16.30. Są również dostępne do pobrania na stronie internetowej szkoły. 
Wypełnione karty prosimy składać do 14 czerwca w świetlicy.
We wrześniu, do wypełnionej karty, należy dostarczyć aktualne zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców.


  
 

...bo w świetlicy fajnie jest! :)

 

Świetlica szkolna to miejsce, w którym uczniowie naszej szkoły oczekują rano na rozpoczęcie się zajęć oraz po ich zakończeniu, czekają na odebranie przez swoich rodziców.  Niektórzy uczniowie spędzają w świetlicy dużo czasu, dlatego wychowawcy świetlicy starają się im ten czas umilić. Dzieci w świetlicy mają do dyspozycji dużo kreatywnych gier planszowych, puzzli, klocków, z których można budować rozmaite konstrukcje oraz inne zabawki. Ponadto niemal codzienne  (przeszkodzić nam może tylko deszcz) dzieci wychodzą na boisko szkolne, gdzie aktywnie spędzają wolny czas, grając w piłkę nożną, koszykową, bawiąc się w „berka”, w „chowanego” oraz w inne zabawy. W świetlicy uczniowie wykonują również przeróżne tematyczne prace plastyczne, które często można zobaczyć na świetlicowych gazetkach oraz odrabiają prace domowe. Dzieci chętnie spędzają czas w świetlicy, gdyż mają możliwość miłego spędzenia wolnego czasu w gronie rówieśników, których często brakuje na domowym podwórku.
Fotogaleria

Wychowawcy pracujący w świetlicy:

•    Krystyna Cygan
•    Ewa Flis
•    Małgorzata Michałowska

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.45 – 16.30.

ABC świetlicy


Przypominamy Rodzicom uczniów uczęszczających do świetlicy
o bezwzględnym obowiązku odbierania dzieci do godz. 16.30, tj. do zamknięcia świetlicy. Z uwagi na bezpieczeństwo, pozostawanie dzieci bez opieki nie jest możliwe! Dyrekcja szkoły

Rozliczenie wydatków świetlicy za I semestr roku szkolnego 2016/2017 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za II semestr roku szkolnego 2016/2017 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za I semestr roku szkolnego 2017/2018 tutaj

Rozliczenie wydatków za II semestr roku szkolnego 2017/2018 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za I semestr roku szkolnego 2018/2019 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za II semestr roku szkolnego 2018/2019 tutaj