Regulaminy konkursów
Konkurs recytatorski dla uczniów klas 1-3
"Z wierszami Brzechwy i Tuwima jesień szybko mija"
W dniu 8 listopada (piątek) br. o godz. 12:00 odbędzie się I etap konkursu recytatorskiego "Z wierszami Brzechwy i Tuwima jesień szybko mija".
Finaliści konkursu przejdą do II etapu i wezmą udział w Międzyszkolnym Konkursie "Z wierszami Brzechwy i Tuwima jesień szybko mija", który odbędzie się w naszej szkole 15 listopada 2019 roku.
Zapraszamy do udziału w konkursie. Organizatorzy:
M. Remiszewska-Baciók, D. Kotewicz, I. Pietruska, M. Jasieniecka, V. Hoffmann-Truszczyńska

Październik jest oficjalnie ogłoszony MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT!
Doskonałym tego przejawem jest konkurs, poprzez który możemy zwrócić uwagę na znaczenie i ogromną potrzebę niesienia pomocy zwierzakom. Z tej okazji zapraszam  uczniów kl. 3 i 4 naszej szkoły do udziału w konkursie  „Zwierzęta wokół nas”.
Cele konkursu:
•    propagowanie wiedzy przyrodniczej
•    dostrzeganie zależności między człowiekiem, a światem zwierząt
•    rozbudzanie  zainteresowań i zdolności plastycznych uczniów
•    propagowanie wiedzy o życiu zwierząt
Technika wykonania: dowolna (rysunek, obraz namalowany farbami, szkic, rzeźba, kolaż, plakat, forma przestrzenna itp.)
Szczególne wymagania: prace powinny być podpisane na odwrocie (imię, nazwisko, klasa), wykonane samodzielnie i starannie; mile widziane będą oryginalne pomysły, przemyślane koncepcje.
Prace konkursowe należy oddać do 31.10.2019r. do sali 27
Oceniana będzie pomysłowość, estetyka wykonania prac, zgodność z tematem, samodzielność.
Zapraszam do udziału w konkursie.
Beata Namysłowska


 

 

 

Konkurs  „Najpiękniejszy różaniec”

Konkurs dla uczniów wszystkich klas!
Praca polega na wykonaniu różańca z dowolnych materiałów (kasztany, żołędzie, jarzębina, makaron, cukierki, chrupki, koraliki, guziki, itp)
Różańce podpisane należy przynosić do 15 października do katechetów (sala 25 lub 24g)
Na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy:
M.Proch, A. Bednarska


Informacja dotycząca organizacji konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego planowane jest przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z następujących przedmiotów:biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język polski, język rosyjski, matematyka, informatyka.
Wszystkie informacje i dokumenty w zakresie organizacji konkursów przedmiotowych będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, w związku z tym zainteresowanych bardzo prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej.
Ponadto Kuratorium informuje, że przy ustaleniu dat poszczególnych konkursów przedmiotowych, w miarę możliwości, branych jest pod uwagę wiele czynników, między innymi dostępne terminy olimpiad ogólnopolskich. W związku z powyższym przedstawiony terminarz nie będzie mógł ulec zmianie, dlatego bardzo prosimy o uwzględnienie podanych dat w planowaniu wyjazdu na wypoczynek oraz udziału w innych wydarzeniach.